Pila Višňové byla zřízena s přispěním dotačních prostředků v rámci programu OPPI ROZVOJ. Je pilou střední velikosti mezi dřevozpracujícími firmami v rámci České republiky. Sídlo pily je ve Višňovém nedaleko okresního města Znojma. Výrobní kapacita moderní linky a její pozice v rámci jihomoravského regionu umožní rychlé a operativní uspokojení potřeb zákazníků. Jehličnaté řezivo – fošny, desky, prkna, hranoly, trámy má nejrůznější určení a našimi nejčastějšími obchodními partnery jsou stavební firmy, výrobci dřevostaveb, producenti palet a dřevěných obalů, dále pak výrobci velkoplošných materiálů, nábytkářských výrobků a obchodní společnosti.

Na pile ve Višňovém bude zaveden také místní prodej drobným spotřebitelům, např. zahrádkářům, kutilům, individuálním stavebníkům apod.

Obchodní partnery máme nejen v rámci celého jihomoravského regionu, případně ostatních míst republiky, část produkce bude určena i pro vývoz do Rakouska .

Vzhledem k velikosti a organizaci výroby bude Pila ve Višňovém schopna rychle uspokojit specifické objednávky (zakázková výroba), u nichž je však minimální odběr 10 m³.

eu oppi

Aktuálně:

Pilnice:

Sušárna: